Otto Invest Danışmanlığı’nda

Yatırım yolu ile Avrupa Vatandaşı Olmak için

Şimdi Adımınızı Atın!

Formu Doldurun
Uzmanlarımız ile Ücretsiz Görüşün
flag

Portekiz Vatandaşlığı

Ne Kazanacaksınız?

Otto İnvesting ; Hemen tapu teslim projeler ile süreci hızlandırır , ayrıca yaptığınız yatırımı istediğiniz zaman nakite çevirme imkanı sunar.

AB Vatandaşlığı

Golden Visa sayesinde AB Vatandaşlığının kazandırdığı neredeyse her haktan faydalanırsınız.

Güvenli Yatırım

Yatırım yaptığınız Fon firmaları, bağımsız, özel ve AB tarafından denetlenir.

Aile Hakları

Golden Visa programına eşinizi, çocuklarınız ve 65 yaş üstü ebeveynlerinizi dahil edebilirsiniz.

Serbest Dolaşım

Golden Visa programı ile tüm Avrupa Birliği ülkelerine rahatça seyahat edebilirsiniz

Otto Investing uzman danışman kadrosu ile

Yatırım Sürecine Başlayın!

Portekiz Golden Visa ve Vatandaşlık Programlarına katılmak artık gayrimenkul alımı yerine yatırım fonlarıyla mümkündür. Program sonunda geri alım garantisi sunulmamakla birlikte, Euro bazında yüksek getiri sağlayan bir yatırım fonuyla program sonunda karlı bir getiri hedeflenmektedir. Sizin için en uygun fon tipini beraber seçelim.

İletişime Geçin
woman

Süreçten Sonra Kârlı Geri Dönüş

Yeni Bir Hayat İçin Doğru Bir Yatırım

Kendiniz ve aileniz için günümüz koşullarında gayet uygun sayılabilecek bir tutarda yapacağınız yatırımla 5 yılda Avrupa vatandaşı olmak için bir mail ya da telefon kadar uzaktayız. Siz de en az 500.000 Euro bedelle yapacağınız yatırımla Portekiz Golden Visa programına başvurmak için bizimle iletişime geçin hem kâr edin hem de program sonunda yatırımınızı geri alırken Avrupa Vatandaşlığınızı kazanın. Yatırım yolu ile AB Vatandaşlığı ve Golden Visa programını ekonomik, hızlı ve şeffaf bir süreçle sizin için yöneten Otto Investing ekibi ile şimdi tanışın, Avrupa hayalinizi ertelemeyin.

İletişime Geçin
woman

Sürekli Yanınızdayız!

Neden Otto Investing?

Otto Investing olarak yatırım danışmanlığı, proje geliştirme ve pazarlama, gayrimenkul satış ve mülk yönetimi alanlarında 10 yılın üzerinde deneyime sahip olan bir ekibiz. 2011 yılından bu yana her zaman üzerine koyarak ilerlediğimiz gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı faaliyetlerimizi, son 6 yıldır uluslararası düzeye taşıyarak vatandaşlık yatırım danışmanlığı özelinde uzmanlaştırdık. Türkiye’nin seçkin gayrimenkul danışmanlığı markası Otto34.com’un girişimi olan Otto Investing olarak gayrimenkul ve yatırım danışmanlığındaki birikimimizi, çağın ihtiyaçları ile birleştirerek vatandaşlık yatırımı yapmak isteyenlere kusursuz hizmet sunmak için uzman kadromuzla kendimizi her geçen gün yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

İletişime Geçin


Ücret HesaplamaAvrupa Vatandaşlığı’na Giden Süreç Nasıl İşliyor?

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizin ve tüm ailenizin Avrupa Vatandaşlığı alması ve yatırımınızın en iyi geri dönüşü sağlaması sürecindeki adımlara beraber bakalım.

1
Tanışma & Ön Görüşme
Siz ve aileniz için en uygun yatırım seçeneklerini değerlendiriyor ve en faydalı olana karar veriyoruz.
2
Yatırım & Başvuru
Portekiz’e seyahat ekibimiz ile seyahatimizi yapıyoruz. Seçilen yatırım çeşidi ile ilgili satın alma işlemlerinizi tamamlıyoruz. Devamında Portekiz Golden Visa başvurularınızı hukuk ekibimizle tamamlıyoruz. Sonrasında yılda sadece 1 hafta Portekiz’de bulunmanız yeterli oluyor.
3
Vatandaşlık Süreci
Başvuru onayı sonrasında 6 ila 12 ay içinde Golden Visa kartlarınızı alıyor ve 5. Yılın sonunda programa dahil ettiğiniz tüm aileniz için Vatandaşlık başvurunuzu yapabiliyorsunuz.